Štedré a kreatívne Vianoce v Poprade

Pozývame Vás na Štedré a kreatívne recyklačné Vianoce, ktoré tento krát usporiadame v popradskom Forume. Počas celého dňa sa môžete tešiť na nasledovný program:

– SWAP market – výmenný obchod s oblečením. Prineste kúsky, ktoré už neponosíte (no sú nositeľné) a odneste si niečo, čo už nenosí niekto iný. Koncept SWAP market je čoraz viac rozšírený spôsob výmenného obchodu, keďže oblečenia máme všade plno.

– Workshop v koncepte Recyklátor, ktorým Vás prevedie partyja z ArtHouse Poprad sa bude týkať využita starých textiílií. Vyrobíme si napríklad tašky zo starých tričiek, utkáme si koberec a ukážeme si aj ďaľšie spôsoby, ako pracovať s prebytkom oblečenia. Presný rozpis workshopov bude na mieste.

– Recyklátor market – Recyklátor je začínajúci projekt, ktorý pracuje s výrobkami z recyklovaných materiálov. Okrem organizovania workshopov taktiež zbiera zaujímavé kúsky od slovenských výrobcov, ktoré predvedie práve vo Forume, takže ak dovtedy nenájdete vhodné darčeky, môžete si zajednať niečo z recyklovaných materiálov

– Zbierka Hračiek – aby sme spravili pekný vianočný i povianočný čas aj mladšej generácii, prineste hračky, ktoré už nepoužívate a my ich odovzdáme do detského domova aj iných miest

Tešíme sa na Vás 23.12 (v nedeľu) vo Forume.

You may also like...